„Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia” w Legnicy

„Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia” w Legnicy
fot. Krzysztof Gwizdała Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”.
istotne.pl ue

W czasie najbliższych spotkań zostaną przedstawione założenia wsparcia z funduszy europejskich dla sektora zdrowia. Spotkania odbędą się 2 grudnia 2015 roku we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas każdego ze spotkań zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania dostępne w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020 dla instytucji ochrony zdrowia, zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak i programów krajowych.

Legnickie spotkanie będzie mieć miejsce w siedzibie Letia Business Center (ul. Rycerska 24, sala PAX). Zgłoszenia należy przesyłać na adres [email protected]. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 81.

Wszystkie spotkania odbędą się 2 grudnia 2015 r. Początek o godzinie 10.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. – Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji – mówią organizatorzy. – Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapraszamy!

UMWD/ii