Bieg Mikołajkowy

Bieg Mikołajkowy
fot. UM Legnica 5 grudnia w legnickim Lasku Złotoryjskim odbędzie się Bieg Mikołajkowy, organizowany przez KS Feniks pod patronatem Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jest to już druga edycja tej cieszącej się popularnością imprezy.
istotne.pl

Udział w zawodach mogą wziąć całe rodziny. Oprócz biegu głównego na 10 km przewidziano również bieg Elfa dla dzieci (do 12 lat). Do udziału w imprezie mogą zapisywać się także drużyny. Zespół musi liczyć minimum 3 osoby, aby został sklasyfikowany.

Do biegu można zapisywać się poprzez stronę www.zabieganymikolaj.pl oraz w dniu zawodów (5 grudnia 2015 roku), do godziny 10.30. Start biegu głównego przewidziano na godzinę 11.00.

Każdy uczestnik biegu głównego otrzyma pamiątkową czerwoną czapkę Mikołaja oraz pamiątkowy medal. Dzieci dostaną zieloną czapeczkę i również pamiątkowy medal za ukończenie biegu. Ponadto dla najmłodszych przygotowane będą słodkie prezenty. Po biegu odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli II Bieg Mikołajkowy.

Klub Sportowy Feniks Legnica organizuje darmowy trening przygotowawczy na trasie biegu. Odbędzie się on w sobotę 28 listopada o godzinie 10.00 w Lasku Złotoryjskim.

UM Legnica/ii