Regionalne spotkanie programu Erasmus+ w Legnicy

Regionalne spotkanie programu Erasmus+ w Legnicy
fot. http://erasmusplus.org.pl Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta oraz Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy organizują spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+.
istotne.pl

Odbędzie się ono 24 listopada w godzinach od 11.00 do 17.00 w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Lotnicza 26.

W spotkaniu uczestniczyć będą dyrektorzy i nauczyciele publicznych i niepublicznych przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa dolnośląskiego.

Uczestnicy zapoznają się z możliwościami pozyskania dofinansowania projektów edukacyjnych z programu Erasmus+, Sektory Edukacja Szkolna oraz Kształcenie i szkolenia zawodowe. Regionalni konsultanci Fundacji Rozwoju Edukacji w Warszawie przedstawią zmiany w programie w 2016 roku, przeprowadzą szkolenie, jak przygotować projekt do programu oraz dokonać jego rejestracji w systemach elektronicznych.

Zainteresowani znajdą informację o szkoleniu na stronie http://erasmusplus.org.pl/akademia/. Kontakt: Sławomir Sieradzki – konsultant programu w województwie dolnośląskim, tel.: 506 211 339, e-mail: [email protected].

UM Legnica/ii