Poszukiwana przez Interpol Rosjanka w rękach SG

Dyskusja dla wiadomości: Poszukiwana przez Interpol Rosjanka w rękach SG.


  • Szysza (vkOno), 2020-02-11 13:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z tego, co wiem, dziewczyna zgłosiła się dobrowolnie

  • Damian (eTiHJ0), 2020-02-13 18:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam ta historia dotyczy mojej żony Svetlany. Żona wyszła za mnie za mąż w 2018 roku w Legnicy. Po powrocie do swojego kraju chciała zamknąć swoje sprawy zawodowe ,tam była pracownikiem ministerstwa zdrowia "dyrektorem polikliniki".
    Po jej przyjeździe z Polski rozpoczęły się kontrole w zarządzanej przez moją żonę jednostce na niespotykaną skale ,szukali formalnego powodu żeby ją o coś oskarżyć . Nic nie znaleźli, więc szybko zabrali się za fabrykowanie i "przygotowanie świadków" wiedzieli, że żona planuje wyjechać na stałe z końcem lutego 2019 po zakończeniu kontraktu, spieszyli się i już w styczniu aresztowali ją ,torturowali, zmuszali do czytania na glos artykułów o Polsce np."Polska wróg Rosji" "Polska hieną Europy" . łamali ją każdego dnia głodzili . Za całą sprawą stało FSB kiedyś KGB . Historia tam i jej ucieczki do Polski, nadaje się na dobrą książkę sensacyjną . Ale to nie jest książka, to nasze życie, pełne strachu przed długimi łapami Fsb i V.V. Putina . A to wszystko dlatego że wyszła za Polaka. My tylko chcieliśmy żyć razem, mieliśmy plany, żona rozpoczęła proces nostryfikacji dyplomu lekarza w Polsce.
    Wbrew temu co pisze w artykule żona sama się zgłosiła do jednostki Straży Granicznej w Legnicy, tam została potraktowana bardzo dobrze z godnością i szacunkiem, za co bardzo dziękuje legnickim pogranicznikom i policjantom . Odbyło się przesłuchanie w Prokuraturze, posiedzenie w Sądzie Okręgowym, po czym żona wyszła na wolność. Przygotowujemy się do bitwy z ruskim niedźwiedziem.

Reklama