Policyjna lekcja samoobrony w Nowym Rynku

Policyjna lekcja samoobrony w Nowym Rynku
fot. Nowy Rynek Saoobrona oraz warsztat „Jak poprawić niedoskonałości natury”, tak zapowiada się marcowa Strefa Kobiet w Nowym Rynku. Podczas każdego spotkania będzie do wygrania metamorfoza o wartości 1000 zł. Najbliższy warsztat 14 marca. Wstęp wolny.
istotne.pl nowy rynek

Najbliższa Strefa Kobiet odbędzie się 14 marca o 18:00. Tym razem uczestniczki staną przed szansą nauczenia się samoobrony. Zajęcia poprowadzi Beata Sosulska-Baran, starszy sierżant Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

– Każda z Pań, która przystąpi do warsztatów zdobędzie ogromny zakres wiedzy oraz technik, które wzbogacą ich własny, praktyczny warsztat obronny, co przełoży się na wzrost ich bezpieczeństwa – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

To nie jedyna atrakcja przygotowana na ten dzień. Panie będą mogły wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania będzie metamorfoza o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą fryzjera i wizażysty odmieni swoje oblicze. Z kolei stylistka personalna zaprosi na indywidualne zakupy. Podczas spotkania przedstawi trzy propozycje stylizacji – biznesową, casualową i wieczorową.

25 marca, warsztat „Jak poprawić niedoskonałości natury”

Ostatnia marcowa Strefa Kobiet odbędzie się 25 marca o godz. 16.00. Tym razem gościem spotkania będzie Małgorzata Ruprich, prodziekan kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, autorka publikacji naukowych, wykładowca akademicki. Ekspert podpowie uczestniczkom, jak umiejętnie poprawić niedoskonałości natury. Podobnie jak 14 marca, panie będą mogły wygrać metamorfozę o wartości 1000 zł.

W ramach marcowych Stref Kobiet nie zabraknie atrakcji znanych z wcześniejszych spotkań, między innymi prezentów i słodkiego poczęstunku. Tradycyjnie dzieci uczestniczek znajdą się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park. Wstęp jest bezpłatny.

Strefa Kobiet w Nowym Rynku

7, 14 i 25 marca, Nowy Rynek, poziom +1, ul. Podwale 25

Wstęp wolny, zapraszamy!

Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do internetu.