Miesiąc metamorfoz w Nowym Rynku – bezpłatne warsztaty ze stylistką

Baner Nowy Rynek
fot. Nowy Rynek Czym zachwycić na randce? Jaki kolor ubrań pasuje do naszej karnacji? W maju w Nowym Rynku odbędą się warsztaty z cyklu Strefa Kobiet, które poświęcone będą modzie. Gościem specjalnym warsztatów dla pań będzie Kasia Skoczylas – ceniona wizażystka i stylistka. Wstęp wolny.
istotne.pl 86 nowy rynek, miasto jelenia góra

Reklama

W maju tradycyjnie już Nowy Rynek zaprasza na trzy Strefy Kobiet, czyli spotkania dla pań, które poświęcone są wszystkiemu, co dla nich ważne. Gościem specjalnym będzie Kasia Skoczylas – ceniona wizażystka i stylistka.

9 maja , godz. 18.00 – Idealna stylizacja

Prowadząca warsztaty opowie o tym, jak mając duży i różnorodny wybór w sklepach dobrać idealną stylizację.

13 maja, godz. 15.00 – Poznaj swój idealny kolor

Kasia Skoczylas wytłumaczy uczestniczkom, jak przeprowadzić analizę kolorystyczną, czyli dobierać odpowiednie barwy do koloru włosów, oczu czy skóry.

16 maja – godz. 18.00 – Zaskocz mężczyznę na randce

Ostatnia majowa Strefa Kobiet przyniesie odpowiedzi na pytanie, jak zaskoczyć mężczyznę idealnym wyglądem na randce.


Konkurs – do wygrania wielka metamorfoza
Dodatkowo podczas Stref Kobiet zaplanowanych na 9 i 13 maja, panie wezmą udział w wyjątkowym konkursie. Na każdym spotkaniu będzie można wygrać metamorfozę o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą fryzjera i wizażysty odmieni swoje oblicze. Z kolei stylistka personalna zaprosi na indywidualne zakupy. Podczas spotkania przedstawi trzy propozycje stylizacji – biznesową, casualową i wieczorową. – Nasza stylista ma aktualną wiedzę, która stanowi cenną pomoc w odnajdywaniu się w świecie trendów. Spotkania odbywają się w gronie inspirujących kobiet, które są otwarte na nowe możliwości i gotowe na modowe wyzwania. Warto być z nami. Dobra zabawa gwarantowana – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

W ramach majowych Stref Kobiet nie zabraknie atrakcji znanych z wcześniejszych spotkań, między innymi prezentów i słodkiego poczęstunku. Tradycyjnie dzieci uczestniczek znajdą się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park. Wstęp jest bezpłatny.

Reklama