Galeria handlowa Nowy Rynek zaprasza na magiczne urodziny

Galeria handlowa Nowy Rynek zaprasza na magiczne urodziny
fot. Nowy Rynek Już w najbliższy weekend bajkowa Alicja zawita w Krainie… Mody! Gabinet Krzywych Luster, szach-mat z Królową Kier, pokaz magii i iluzji, tort urodzinowy – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotował Nowy Rynek. Początek o godzinie 12.00. Wstęp wolny.
istotne.pl urodziny, nowy rynek

15 i 16 października Nowy Rynek zamieni się w Krainę Czarów. Na terenie galerii pojawią się bohaterowie książek Lewisa Carrolla: Alicja, Kapelusznik, Biały Królik i Królowa Kier, a wraz z nimi – baśniowa atmosfera i szereg atrakcji z okazji urodzin galerii. Przybyli goście będą mieli okazję zawitać w Gabinecie Krzywych Luster albo rozegrać z Królową Kier partię szachów na ogromnej planszy z równie dużymi figurami.

Bajkowa postać Alicji przeniesie do Krainy Mody wszystkich zainteresowanych nowymi jesienno-zimowymi trendami. W baśniowym pokazie wezmą udział sklepy Nowego Rynku, a stylistka personalna podpowie, jak ciekawie uzupełnić szafę na jesień. Królowa Kier zachęci do konkursu, w którym do wygrania będzie metamorfoza o wartości 1 000 zł w ramach Urodzinowej Strefy Kobiet. Laureatka przy pomocy stylistki, fryzjera i makijażystki odmieni swój styl.

– Pierwsze urodziny naszej galerii to wymarzona okazja, by świętować z rodzicami, których dzieci również kończą roczek. Dlatego dzieci urodzone w dniu otwarcia Nowego Rynku, czyli 14 października 2015 roku, otrzymają od nas prezent. Przygotowaliśmy wyprawki dla maluchów, każda o wartości około 200 zł – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Urodziny Nowego Rynku odwiedzi też gwiazda iluzji. Jeden z najpopularniejszych magików w Polsce i finalista programu „Mam Talent” Tomasz Kabis. Przeniesie uczestników wydarzenia do świata czarów.

Niezwykłą atmosferę dodatkowo uatrakcyjni oprawa muzyczna oraz 30 bonów prezentowych, każdy o wartości 100 zł (do zrealizowania w wybranych sklepach galerii), a na zgromadzonych gości czekać będzie tort urodzinowy.

Urodzinowy weekend Nowego Rynku będzie również okazją do udziału w Loterii Modowej. Ta już wystartowała i można wziąć w niej udział jeszcze do 22 października. Wtedy nastąpi losowanie zwycięzców. Na nowych właścicieli czekają: samochód marki Fiat 500, telewizory, konsole i smartfony. Wystarczy zrobić zakupy w oznaczonych sklepach modowych za minimum 100 zł i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii na Poziomie +1 (przy sklepie Quiosque).

Alicja w Krainie Mody, 1 Urodziny Nowego Rynku
15–16 października, godz. 12.00–18-00
Nowy Rynek – Jelenia Góra, ul. Podwale 25
Wstęp wolny.

Marek Dąbrowski/ii