Drugi Piknik Golfowy

Drugi Piknik Golfowy
fot. freeimages.com (johka) W sobotę 9 maja Golf Club Jelenia Góra zaprasza na Drugi Piknik Golfowy, który rozpocznie się o godz. 12:00. Organizatorzy zapraszają zarówno grających w golfa, sympatyków, jak i tych wszystkich, którzy chcieliby spróbować tego wyjątkowego sportu.
istotne.pl piknik, golf

Piknik odbędzie się na terenie Strzelnicy Golfowej przy al. Jana Pawła II (pomiędzy stacją paliw, nasypem kolejowym i rzeką Bóbr).

Organizatorzy: – Zapraszamy już grających lub chcących grać w golfa. Przynieście ze sobą to, co bierze się na piknik: kocyki, leżaki, coś do grillowania itp. Zapewniamy sprzęt do grillowania i inne akcesoria piknikowe. Dobra zabawa i niezbędny sprzęt golfowy, a w trakcie imprezy konkursy i zabawy golfowe z nagrodami zapewnione!

Gdzie zostawić auta?

  • parking Lidla przy ul. Grunwaldzkiej i spacer koło McDonald's i Statoil w kierunku Zabobrza, około 200 m
  • parking Tesco, spacer w kierunku Zabobrza, pod wiaduktem w prawo, za wiaduktem jeszcze raz w prawo i jesteście na miejscu, spacer około 150 m
  • parking na skarpie, przy Strzelnicy Golfowej, wjazd przez parking Tesco w kierunku Matex – równolegle do estakady, przed bramą Matex wjazd w prawo na krawężnik, przejazd pod wiaduktem, za wiaduktem w prawo i po lewej stronie znajdują się miejsca do parkowania na skarpie.

UM Jelenia Góra/ii