Clicktrans.pl opcją na tani transport w Jeleniej Górze

Clicktrans.pl opcją na tani transport w Jeleniej Górze
fot. whitepress.pl Transport mebli, samochodów, palet, jachtów, rowerów, przeprowadzki można zlecić teraz za pośrednictwem Clicktrans.pl – największego serwisu aukcji transportowych w Polsce.
istotne.pl kurier, transport

Clicktrans.pl przewieziesz wszystko i wszędzie.

Idea serwisu jest prosta: łączy osoby lub firmy szukające transportu z przewoźnikami. Jest ich w Polsce tysiące i każdego dnia ruszają w trasy po Polsce i Europie. Pomysł na serwis zrodził się z potrzeby: dlaczego nie wykorzystać potencjału tych firm i połączyć dwie strony ze sobą? Tak powstał Clicktrans.pl w 2010 roku. Od tego czasu z Clicktrans.pl skorzystało już ponad 50 tysięcy osób. Serwis umożliwia dzięki swojemu działaniu spore oszczędności przy zlecaniu transportu - przewoźnicy licytują się o zlecenie oraz jest spora szansa na znalezienie takiego, który jedzie w daną stronę i weźmie towar jako doładunek. Dla przewoźników serwis jest źródłem nowych zleceń transportowych.

Korzystanie z serwisu dla zlecających transport jest bezpłatne.

Ostatnie zlecenia na trasie do lub z Jeleniej Góry to np:

  • 2 paczki do Polski z Manchesteru do Jeleniej Góry za 199 zł
  • Transport skutera z Warszawy do Jeleniej Góry za 250 zł
  • Koła do Land Rovera z Manchesteru do Jeleniej Góry za 349 zł czy np. transport łóżka z Warszawy do Jeleniej Góry za 300 zł

Czy to jest bezpieczne?

Tak. Wszyscy przewoźnicy korzystający z serwisu są zweryfikowani. Posiadają ponadto komentarze dotyczące swoich transakcji. W ten sposób można prosto zorientować się w wiarygodności konkretnego przewoźnika.

Clicktrans.pl to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Szacuje się, że Clicktrans.pl pomógł zaoszczędzić emisji 4 milionów kilogramów dwutlenku węgla, dzięki eliminowaniu pustych przebiegów.

Szukasz transportu, wyceń transport już dziś -->  http://clicktrans.pl/transport/jelenia-gora/

iza