Rękodzieło, żywność prosto od rolnika, ciuchy, biżuteria – zapraszamy na Perski Izerski

Rękodzieło, żywność prosto od rolnika, ciuchy, biżuteria – zapraszamy na Perski Izerski
fot. Artystyczna Galeria Izerska Artystyczna Galeria Izerska zaprasza w magiczne miejsce – do średniowiecznej Osady Kopaniec przy Gospodarstwie Agroturystycznym Farma 69 – na czerwcową edycję Perskiego Izerskiego. 14 czerwca, godz. 11:00–17:00.
istotne.pl

Perski Izerski to lokalna, oddolna inicjatywa targowiska, na którym można nie tylko sprzedawać i kupować (rękodzieło, lokalne wyroby artystyczne, żywność prosto od rolnika), ale także wymieniać się, rozdawać. Ideą tej imprezy jest przede wszystkim właśnie barterowa wymiana – ciuchów, książek, płyt, biżuterii, zabawek, kwiatów, ozdób i tego wszystkiego, co tylko przyjdzie Wam do głowy.

Możecie tutaj także pochwalić się umiejętnościami kulinarnymi, bo podczas tej imprezy z chęcią prezentujemy izerską kuchnię – zdrową, bazującą na tym, co lokalne, a więc dla nas najlepsze.

Na dzieci podczas Perskiego Izerskiego czeka wiele atrakcji – gier, zabaw, warsztatów, konkursów, które tradycyjnie przygotuje zaprzyjaźniona Fundacja Rozwoju Regionalnego Kobold. Dorośli mogą skorzystać z oferty warsztatów artystycznych i ekologicznych.

A poza wszystkim – Perski Izerski to świetna okazja do zwiedzenia repliki średniowiecznej Osady Kopaniec. O tej porze roku jest tu naprawdę sielsko!

PlakatPlakatfot. Artystyczna Galeria Izerska

Wstęp na targowisko jest bezpłatny.

Artystyczna Galeria Izerska/ii