Zdobądź stypendium „Marzenie o Nauce”

Zdobądź stypendium „Marzenie o Nauce”
fot. Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC Ruszył nabór do programu stypendialnego, który pomaga utalentowanym młodym ludziom z małych i bardzo małych miejscowości i niezamożnych rodzin.
istotne.pl stypendium, fundacja efc

Stypendium mogą otrzymać przyszli licealiści, którzy mieszkają w małych i bardzo małych miejscowościach, pochodzą z rodzin o średnich lub niskich dochodach. Stypendium ma im umożliwić im naukę w najlepszych liceach w kraju. Nabór potrwa do 31 marca. Wszystkie szczegóły czekają na stronie Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFC.

Jednym z warunków przyznania stypendium „Marzenia o Nauce” jest zakwalifikowanie się do wskazanego przez Fundację liceum. A są to takie szkoły, z których każdy zdolny młody człowiek może być dumny. Stypendium „Marzenie o Nauce” to cała masa możliwości, by uczyć się w pasjonujący i wygodny sposób: miejsce w bursie, pokrycie składek na Radę Rodziców, ubezpieczenie, całodzienne wyżywienie, podręczniki, pokrycie dodatkowych kosztów np. przygotowania do olimpiad.

Prof. Magdalena Środa i podopieczni Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFCProf. Magdalena Środa i podopieczni Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFCfot. Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC

EFC zapewnia również opiekę regionalnego Koordynatora Fundacji i w przyszłości szansę na stypendium uniwersyteckie „Wymarzone Studia”. Nie mówiąc już o tym, co wszyscy wspominają latami o wspaniałych feriach i obozach wakacyjnych dla nastoletnich stypendystów!

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC współpracuje z Ministerstwem Edukacji Narodowej, jest też laureatem prestiżowego konkursu „Dobre Stypendia”.