Możesz stworzyć własnego e-booka

Możesz stworzyć własnego e-booka
fot. freeimages.com (Rybson) Do końca października odbywać się będą bezpłatne warsztaty kreatywnego pisania organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Spotkania przeznaczone są dla osób, które chcą spróbować swoich sił w pisaniu form prozatorskich.
istotne.pl warsztaty, moksial

Bezpłatne warsztaty kreatywnego pisania poprowadzi studentka dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. – To doskonała okazja, żeby przekonać się, czy to, co piszemy, ma potencjał – mówią organizatorzy zajęć. – Najlepsze opowiadania, które powstaną w ramach warsztatów, zostaną wydane w formie darmowej antologii opowiadań w formacie na czytniki e-booków i pdf. Możliwe jest to dzięki współpracy z wydawnictwem Twoje Historie.

Warsztaty zwieńczy spotkanie z wydawcą Łukaszem Śmiglem, który prowadzi podobne zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz wyjazd do Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego.

Organizatorzy zapraszają w każdą środę o godzinie 17:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej (ulica Słowackiego 13).

Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonu (75 717 36 14) i drogą mailową: [email protected].

UM Szklarska Poręba/ii