Weekend pełen energii

Weekend pełen energii
fot. materiały organizatora Już w najbliższy weekend – 16 i 17 maja – czeka nas moc atrakcji, a propozycje spędzenia czasu dotyczą ludzi o rozmaitych zainteresowaniach. Międzynarodowy Wyścig Kolarski, Rajd Karkonoski, Noc Muzeów, a na koniec koncert Ewy Farnej.
istotne.pl ewa farna, koncert

Szczególnie interesująca będzie niedziela, albowiem na kultowej już trasie wokół Jeleniej Góry odbędzie się Międzynarodowy Wyścig Grupy Wyszehradzkiej. Zanim na trasę wyjadą zawodowcy, o godz. 11 ruszą amatorzy (start i meta na placu Ratuszowym). Do wyboru będą dwa dystanse: mini (38 km – z podjazdem pod Orlinek) oraz pełny (62 km z podjazdem pod Zachełmie i Orlinek). Trasa naszpikowana jest podjazdami i trudnymi zjazdami. Nie może Was tam zabraknąć!

Fanów motoryzacji natomiast zapraszamy na Zabobrze, tam odcinek specjalny samochodowego Rajdu Karkonoskiego.

Na zakończenie zapraszamy na niesamowicie energetyczny koncert Ewy Farnej, która wraz z zespołem wystąpi o godzinie 20:00 na placu Ratuszowym – wstęp wolny. Występ wokalistki zapowiadany jest jako największe widowisko muzyczne wiosny 2015 r. w Jeleniej Górze. Faktem jest, że piosenkarka ma swoich licznych fanów i można się spodziewać, że na Rynku w niedzielny wieczór będzie tłoczno.

UM Jelenia Góra/ii