Łóżko domek a może bajkowe krzesełka? Sprawdź, jakie meble powinny znaleźć się w pokoju Twojego dziecka

Łóżko domek a może bajkowe krzesełka? Sprawdź, jakie meble powinny znaleźć się w pokoju Twojego dziecka
fot. teddyroom.pl Aranżacja poszczególnych pomieszczeń w domu wymaga bardzo głębokiej analizy i wielu przemyśleń. Najistotniejszym elementem staje się dla każdego rodzica urządzanie pokoju dla dziecka. Każdy przedmiot w pokoju dziecka powinien być praktyczny, Najczęściej w pokoju dziecięcym dominują różne żywe kolory, różnorodne barwy, kolorowe tapety.
istotne.pl dziecko, łożko

Urządzając pokój malucha także warto zwrócić uwagę na dobór odpowiednich mebli.  Wśród nich na pewno decydujące miejsce zajmuje łóżeczko dla dziecka. Oferta rynkowa jest w tym względzie niezwykle szeroka. Niemniej jednak bardzo ważne jest to, aby łóżko dziecięce było zawsze wygodne, komfortowe i bezpieczne. Łóżko stanowi nie tylko miejsce snu, ale także dziennego odpoczynku niekiedy zaś jest miejscem nauki i zabawy. Oferta dziecięcych łóżeczek Teddyroom wychodzi naprzeciw oczekiwaniu wszystkich rodziców, którzy chcą stworzyć dla swoich pociech idealne miejsce do nauki i relaksu.

Łóżko domek-niesamowity pomysł w aranżacji pokoju

Coraz większa ilość rodziców wybiera łóżko domek. To specjalnie zaprojektowana konstrukcja, dzięki której dziecko może spędzać tam czas nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia.

Łóżka domki oferowane przez Teddyroom to meble bezpieczne, kolorowe oraz nowoczesne i funkcjonalne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby dziecko w ferworze zabawy nie zrobiło sobie żadnej krzywdy. Z tego powodu firma nie produkuje mebli z ostrymi zakończeniami, bądź wystającymi elementami, które mogłyby stanowić źródło potencjalnego zagrożenia. Ponadto wszelkie farby oraz inne środki impregnacyjne, zabezpieczające są ekologiczne i nie stanowią żadnego zagrożenia dla dziecka. Warto zaznaczyć, że stosowane w konserwacji środki są hipoalergiczne, dlatego mogą korzystać z nich nawet dzieci wykazujące uczulenie.

Łóżka domki Teddyroom są oferowane w różnych rozmiarach. Podstawowymi są wielkości 160x80 oraz 140x70 cm. Łóżka są wykonywane w wersji z barierkami zabezpieczającymi oraz bez barierek. Osobnym zagadnieniem stają się w tym miejscu również stosowane materace do łóżek domków.

Materace do łóżek

Wybierając meble, łóżko, na pewno warto zwrócić uwagę na adekwatny materac. Z uwagi na to, że łóżka domki mają w większości przypadków standardowe rozmiary, to tym samym materace do nich można zakupić w dowolnym sklepie. Pomimo tego faktu, wielu rodziców wybiera materace z oferty Teddyroom, ponieważ produkowane są one z troską o komfortowy sen dziecka a także zachowanie przez niego zdrowego kręgosłupa. Materace w ofercie firmy są bezpieczne, a producent daje gwarancję ich wysokiej jakości. Jakość jest potwierdzona przyznanym atestem Oko-Tex 100.

Jak wiadomo, jakość materaca ma kluczowe znaczenie dla zdrowia ludzkiego kręgosłupa. Stosowanie odpowiedniego, zdrowego, materaca już od najmłodszych lat jest rozwiązaniem pozwalającym o kręgosłup zadbać od dziecka. Materace są dostępne w takich samych rozmiarach jak łóżka. Istotnym elementem na pewno jest materiał, z którego są wykonywane. Zastosowana została specjalistyczna pianka poliuretanowa, która odznacza się bardzo dużą wytrzymałością i elastycznością. To ma swoje przełożenie na swobodne użytkowanie materacy przez wiele długich lat. Materace idealnie dostosowują się do kręgosłupa dziecka, dlatego w efekcie unikamy schorzeń, chorób i bólu.

W ofercie znajdziemy:

  • materace piankowe
  • materace piankowo-kokosowe
  • materace strefowe

Materace te są obustronne, dlatego możemy korzystać z obu powierzchni.  

Wszelkie akcesoria do pokoju dziecięcego powinny być bezpieczne, wytrzymałe, a jednocześnie przyjazne dla oczu. Łóżko dziecięce jest szczególne, ponieważ to ono jest miejscem zabawy, snu, odpoczynku oraz nauki.

Teddyroom to firma, w której ofercie znajdziemy meble, krzesełka, stoliki, czy łóżeczka, które wywołują uśmiech na twarzy dziecka i ich rodziców. Ciekawe wzory, kształty, różnorodna gama kolorystyki sprawiają, że dziecko cieszy się z pięknie wyposażonego pokoju. Jednocześnie meble są bezpieczne i odznaczają się wysokim stopniem funkcjonalności. Produkty oferowane przez Teddyroom wyróżniają się innowacyjnością i nowoczesnością. Odpowiednio dobrane w pokoju dziecka, stworzą wyjątkowy nastrój. W takim pokoiku dziecko z przyjemnością będzie spędzać swój wolny czas, uczyć się i odpoczywać.

tekst zlecony