Pasaż Tesco: weekend pełen atrakcji w Jeleniej Górze!

Pasaż Tesco: weekend pełen atrakcji w Jeleniej Górze!
fot. http://www.mdkjelonek.pl/ Już w najbliższy weekend w Jeleniej Górze będzie się działo. 7 listopada Młodzieżowy Dom Kultury zaprezentuje szereg atrakcji związanych ze swoją działalnością. Z kolei 8 listopada Jeleniogórski Wolontariat dla Zwierząt przeprowadzi warsztaty z psami.
istotne.pl zwierzęta, wolontariat, pasaż tesco

Młodzieżowy Dom Kultury to placówka, która prowadzi działalność pozalekcyjną w formach stałych, określonych lub okazjonalnych, masowych. – Ujawniamy i rozwijamy różnorodne zainteresowania oraz pasje uczniów jeleniogórskich szkół, jednocześnie wzbogacając u nich doznania artystyczne, kulturalne – mówią przedstawiciele MDK. – Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w konkursach, przeglądach, turniejach, poszerzając tym samym ich wiedzę zakresu programu szkolnego.

Prezentacja talentów podopiecznych ośrodka będzie mieć miejsce 7 listopada, w godzinach 12:00-14:30, w Pasażu Tesco.

Z kolei w niedzielę 8 listopada, w godzinach 12:00-16:00, Jeleniogórski Wolontariat dla Zwierząt przeprowadzi warsztaty z psami. Organizacja opowie o możliwości adopcji czworonogów, a także pokaże sztuczki z udziałem tych zwierząt.

Akcje odbędą się w ramach drugiej edycji programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Jeleniej Góry. W Pasażu Tesco przy alei Jana Pawła II 17 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu, Beatą Lubecką, pod adresem mailowym: [email protected]

Pasaż Tesco/ii