Więcej niż zwykła pożyczka

Więcej niż zwykła pożyczka
fot. whitepress.pl Nowy komputer, telewizor albo samochód – dość mocno przyzwyczailiśmy się już do tego, że dzięki większej dostępności kredytów oraz pożyczek nasze marzenia stają się łatwiejsze do spełnienia.
istotne.pl pieniądze, raty

Rzeczy materialne nie są jednak tak naprawdę wszystkim, czego pragniemy: aparat ortodontyczny, implanty zębów, korekcja uszu, powiększenie piersi... Tę listę można byłoby rozszerzać niemal w nieskończoność, jednak nie o to chodzi. Ważne jest natomiast, że teraz w bardzo prosty sposób możliwe jest sfinansowanie również tego rodzaju zabiegów medycznych. Jak to możliwe?

Formalności w kilka minut

Wniosek o pożyczkę albo kredyt możemy obecnie złożyć nie tylko w placówce bankowej, ale także przez Internet lub telefon. Zazwyczaj wstępną odpowiedź uzyskujemy już po kilku minutach, potem wystarczy tylko trochę formalności i pieniądze trafiają bezpośrednio na nasze konto. Wyobraźmy sobie, że marzy nam się piękny uśmiech, do czego konieczne jest założenie aparatu ortodontycznego. Wybraliśmy już placówkę, znamy nawet lekarza, który jest w stanie się nami zająć, ale brakuje nam najistotniejszego składnika: środków na ten cel. W takiej sytuacji wybawieniem mogą okazać się MediRaty – pierwszy w Polsce system płatności za usługi medyczne. Wystarczy telefon do konsultanta i potwierdzenie zdolności kredytowej (cały proces trwa około 4 minuty). Dzięki dobrej historii kredytowej i stałym dochodom możemy mieć dostęp do zabiegów w prywatnych gabinetach w całym kraju, a jeśli posiadamy pupila, możemy również sfinansować różnego rodzaju usługi dostępne dla zwierząt w klinikach weterynaryjnych.

Finansowanie w kilku krokach

Z MediRat możemy skorzystać zarówno w placówkach, które podpisały umowę o współpracy, jak również takich, które nie posiadają takich umów – wtedy wystarczy poprosić o wystawienie faktury pro-forma. W praktyce oznacza to, że możemy starać się o sfinansowanie wybranego zabiegu medycznego w dowolnie wybranej placówce. Po wstępnej ocenie naszej zdolności kredytowej otrzymamy kurierem umowę, której podpisanie jest sygnałem do uruchomienia płatności. Ostatnim krokiem będzie rozpoczęcie z lekarzem ustalonej procedury medycznej, czyli realizacja naszych marzeń.

Czy należy się obawiać?

Strach przed nieznanym jest całkowicie naturalny, warto jednak pamiętać, że w przypadku systemu MediRaty mamy 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Podpisywana przez nas umowa jest całkowicie zgodna z ustawą o kredycie konsumenckim, a MFG SA (czyli firma oferująca MediRaty) posiada od początku swojej działalności certyfikat Rzetelna Firma, co oznacza, że można zupełnie bez stresu myśleć o podjęciu ostatecznej decyzji o spełnieniu marzeń.

Jeśli chodzi o opinie, MediRaty są wysoko oceniane przez wszystkich tych, którzy skorzystali z tego nietypowego i nowatorskiego sposobu na finansowanie zabiegów medycznych. W razie ewentualnych wątpliwości czy szczegółowych pytań dotyczących systemu MediRaty forum, na którym można znaleźć wszelkie informacje, jest łatwe do znalezienia w Internecie i dostępne cały czas. Dodatkowo wielu lekarzy oferujących swe usługi w ramach współpracy z MFG również służy radą i pomocą wszystkim tym, którzy są zainteresowani skorzystaniem z finansowania w ramach MediRat.

Dodajmy na koniec, że sposobów na sfinansowanie naszych marzeń możemy obecnie znaleźć bardzo wiele: ogłoszenia wiszą nierzadko nawet na przystankach autobusowych czy przy przejściach dla pieszych. Niestety, łatwo jest w gąszczu rozmaitych ofert trafić na takie, które potem będą stanowić dla nas tylko kłopot, dlatego powinniśmy wybierać sprawdzone, rzetelne firmy, które oferują podpisanie zrozumiałych, zgodnych z prawem umów i gwarantują spełnienie wszystkich warunków współpracy.

Więcej informacji na stronie https://www.mediraty.pl/