Maja Sablewska i moc atrakcji w Pasażu Tesco w Jeleniej Górze

Maja Sablewska i moc atrakcji w Pasażu Tesco w Jeleniej Górze
fot. Pasaż Tesco W ostatni weekend wakacji Pasaż Tesco przy alei Jana Pawła II 17 przygotował dla swoich klientów mnóstwo niespodzianek, które umilą ostatnie wakacyjne dni.
istotne.pl kino, pasaż tesco

W piątek 28 sierpnia o godzinie 21:00 na parkingu przed Pasażem Tesco już po raz drugi w tym sezonie pojawi się Objazdowe Kino Letnie. Filmy „Percy Jackson: Morze potworów” oraz „Inna kobieta” będzie można oglądać, siedząc na leżakach i krzesłach, lub w amerykańskim stylu kina samochodowego – we własnym aucie. Na kinomanów będzie czekać bezpłatny popcorn.

Z kolei w sobotę 29 sierpnia w godzinach 11:00–18:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie skierowane do całych rodzin. Jeleniogórzanie będą mogli wziąć udział w warsztatach i animacjach.

Ponadto odbędzie się również spotkanie z gościem specjalnym – Mają Sablewską, doradczynią wizerunkową i gospodynią programu „Sablewskiej sposób na modę”, która zdradzi klientom Pasażu Tesco, co warto kupić na jesień, aby wyglądać modnie.

PlakatPlakatfot. Pasaż Tesco

29 i 30 sierpnia zaplanowano „Weekend Rabatów na początek roku szkolnego”. W akcji wezmą udział sklepy i punkty usługowe, które przygotowały liczne rabaty, obniżki oraz wyjątkowe promocje. Wyprzedaże będą doskonałą okazją do zrobienia zakupów w niższych cenach.

Szczegółowy plan „Weekendu Atrakcji” dostępny jest na stronie internetowej: www.pasaztesco.pl.

Pasaż Tesco/ii