23-latek spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany

23-latek spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany
fot. KMP Jelenia Góra Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów, a podejrzanemu o spowodowanie wypadku, w którym poszkodowana odniosła ciężkie obrażenia ciała, oraz o ucieczkę z miejsca zdarzenia.
istotne.pl policja, wypadek, prokuratura, karpacz

18 lipca informowaliśmy, że podejrzany o spowodowanie wypadku 23-latek jest poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze ustalili, że może on przebywać u swojego kolegi i tam go zatrzymali. Chcąc uniknąć zatrzymania, podejrzany próbował jeszcze uciec przez okno, na szczęście bezskutecznie.

23-letni mieszkaniec gminy Podgórzyn podejrzany jest o spowodowanie poważnego wypadku, do którego doszło 16 lipca, około 20:20, na ul. Sikorskiego w Karpaczu, i o ucieczkę z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku 68-letnia kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze. Mężczyźnie za spowodowanie wypadku, w którym poszkodowana odniosła ciężkie obrażenia ciała, i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozić może nawet do 12 lat więzienia.

KMP Jelenia Góra/ii