Wpadła z dużą ilością marihuany

Marihuana
fot. freeimages.com (Yasson) Policjanci zatrzymali kobietę, która w mieszkaniu posiadała znaczne ilości środków odurzających.
istotne.pl 0 policja, narkotyki, miasto jelenia góra

Reklama

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 25-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz uprawę ziela konopi.

Mundurowi uzyskali informację, że 25-latka w wynajmowanym mieszkaniu może posiadać narkotyki. Ponadto była ona również poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową Wrocław – Stare Miasto (cele prawne). Kiedy policjanci zapukali do drzwi, kobieta udawała, że nikogo nie ma w domu. Zdecydowała się otworzyć dopiero pod groźbą ich wyważenia.

Policjanci w mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać około 380 porcji handlowych. Warto dodać, że kobieta próbowała się pozbyć narkotyku: część wyrzuciła przez okno, a część chciała spłukać w toalecie. Co więcej, funkcjonariusze zabezpieczyli trzy sadzonki konopi.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają, skąd pochodziły narkotyki i czy kobieta nie zajmowała się ich dystrybucją.

25-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Może jej grozić nawet do 10 lat więzienia.

KMP Jelenia Góra/ii

Reklama