„Meloman” zatrzymany przez policję. Ukradł płyty warte pół tysiąca zł

Płyty CD
fot. freeimages.com (Kay Garston) Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który podejrzany jest o kradzież płyt CD z jednego z jeleniogórski sklepów. Ich wartość oszacowano na blisko 500 zł.
istotne.pl 0 policja, kradzież, miasto jelenia góra

Reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież. Funkcjonariusze, będąc w okolicy ulicy Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze, zauważyli znanego im mężczyznę. Jego zachowanie zwróciło uwagę patrolu, gdyż 31-latek bardzo się spieszył, a w ręku miał wypchaną reklamówkę. I jako że wcześniej był on zatrzymywany za różne przestępstwa, mundurowi podejrzewali, że mężczyzna mógł coś ukraść. Postanowili to sprawdzić.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna w reklamówce miał płyty CD o wartości około 500 zł, które chwilę wcześniej ukradł w jednym ze sklepów. Pracownicy zorientowali się, że w sklepie doszło do kradzieży dopiero, kiedy pojawili się w nim mundurowi.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Złodziejowi może grozić do 5 lat więzienia.

KMP Jelenia Góra/ii

Reklama