BKS Bobrzanie pokonał GKS Kobierzyce 4:1

Tymczasowe logo klubu BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 mecz, gks kobierzyce, bks bolesławiec

Trwa zwycięska passa piłkarzy BKS Bobrzanie Bolesławiec. Nasza drużyna pokonała w sobotę na wyjeździe GKS Kobierzyce. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Paweł Rissmann. Bolesławianin zdobył gola w 15 minucie spotkania. Gospodarze wyrównali w 27 minucie. Gola dla GKS zdobył Radosław Jasiński.

Druga bramka dla BKS padła w 64 minucie. Mateusz Janczyszyn strzałem z 17 metrów umieścił piłkę w siatce. Klika chwil później na 3:1 podwyższył Chrystian Serkies. W 82 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Mateusz Janczyszyn. Zawodnik BKS wykorzystał podanie od Chrystiana Serkiesa i ustalił wynik spoktaknia. BKS Bobrzanie Bolesławiec pokonał GKS Kobierzyce 4:1. Nasz zespół utrzymał drugie miejsce w tabeli IV ligi.

(informacja BKS Bobrzanie Bolesławiec/MZ)