W II LO zakończono rozgrywki halowej piłki

W II LO zakończono rozgrywki halowej piłki
fot. B.org Zakończyła się trzecia edycja Dziecięcej i Młodzieżowej Halowej Piłki Nożnej 2005/2006. O mistrzowski tytuł rywalizowało 16 zespołów.
istotne.pl mirosław sakowski, piłka halowa, 2lo bolesławiec

Od października do kwietnia trwały rozgrywki Dziecięcej i Młodzieżowej Halowej Piłki Nożnej. W zawodach brało udział 16 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie dziecięcej zwyciężyły FC Symulatory wyprzedzając Pędzące Wiertarki. Trzecie miejsce zajęły Pędzące Jemioły.

W lidze młodzieżowej pierwsze miejsce zajęli Nieustraszeni. Druga pozycja przypadła Czarnym Boronom, zaś na trzecim miejscu znalazła się Grupa Trzymająca Wagę. W całej edycji rozgrywek odbyły się 42 mecze, w których strzelono 212 bramek (średnio 5 bramek w meczu). Krystian Błaszczyk zdobył najwięcej goli w grupie dziecięcej (11). W lidze młodzieżowej królem strzelców został Mateusz Sikora (13).

Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez dyrektora II LO Edmunda Malińskiego i Mirosława Sakowskiego. Organizatorem i pomysłodawcą rozgrywek był nauczyciel z II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu – Mirosław Sakowski.

(informacja: M. Sakowski)

Zobacz także

II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu