Rozegrano VI Kulturalny Turniej Siatkówki

Rozegrano VI Kulturalny Turniej Siatkówki
fot. sxc.hu Pracownicy placówek kulturalnych z podbolesławieckich gmin rywalizowali w turnieju siatkówki. Puchar Starosty Powiatu Bolesławieckiego wywalczyła reprezentacja Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej.
istotne.pl 0 siatkówka

Reklama

"VI Niezwykle Kulturalny Turniej Piłki Siatkowej" odbył się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Kraśniku Dolnym. Gospodarzem i głównym organizatorem niedzielnych zawodów był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Gromadce – zwycięzca ubiegłorocznej edycji turnieju. Tegoroczną VI edycję turnieju wygrała reprezentacja Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej, wyprzedzając drużynę gospodarza zawodów. Na trzeciej pozycji znalazła się reprezentacja Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bolesławcu z siedzibą w Kruszynie.

Brak opisuBrak opisufot. P. Wilas

Puchar i dyplomy wręczył zwycięzcom wicestarosta bolesławiecki Cezary Przybylski. Organizatorzy turnieju składają podziękowania Staroście Bolesławieckiemu Krzysztofowi Konopce za ufundowanie pucharu i dyplomów. Wyrazy podziękowania organizatorzy turnieju składają również Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu w Bolesławca z siedzibą w Kruszynie, Szkole Podstawowej w Kraśniku Dolnym, sędziemu zawodów Jerzemu Nastuli oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji turnieju.

Reklama