W I LO odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej

Antoś Kasperek z mamą
fot. Marcin Zabawa Stowarzyszenie Młodzi Demokraci i Starostwo Powiatowe zapraszają drużyny do wzięcia udziału w charytatywnym turnieju piłki nożnej. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie chorego Antosia Kasperka.
istotne.pl 0 smd, antoś kasperek

Reklama

Turniej halowej piłki nożnej odbędzie się 29 marca 2008 r. w hali przy I Liceum Ogólnokształcącym. Dochód z zawodów przeznaczony zostanie na leczenie chorego na leukodystrofię metachromatyczną Antosia Kasperka. Drużyny, które chcą wziąć udział w turnieju, mogą się zgłaszać zarówno telefonicznie (Przemysław Klarecki: 662 670 390 lub Łukasz Król: 503 191 529), jak i drogą mailową: [email protected].

Turniej adresowany jest przede wszystkim do bolesławieckich firm i organizacji publicznych. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest zgłoszenie zespołu (od 5 do 10 osób) i uiszczenie symbolicznej opłaty, która przeznaczona będzie na leczenie młodego bolesławianina.

Zawody zostaną rozegrane systemem pucharowym i grupowym. Czas trwania jednego spotkania: 2 x 8 minut. Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary, pozostałe – dyplomy. Wybrani zostaną także najlepszy strzelec i bramkarz turnieju.

Organizatorzy liczą na to, że znajdą się ludzie dobrej woli, którzy zechcą wesprzeć tę inicjatywę.

(informacja SMD/GA/MZ)

Reklama