Via Sudetica i Boleslawiec.org ogłaszają konkurs fotograficzny

Via Sudetica i Boleslawiec.org ogłaszają konkurs fotograficzny
fot. B.org Via Sudetica i Boleslawiec.org zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcia z I edycji Gliniady. Prace można umieszczać w galerii portalu do 30 września.
istotne.pl konkurs, wystawa, fotografia, via sudetica

Via Sudetica i Boleslawiec.org ogłaszają konkurs na najlepsze zdjęcia z I edycji Parady z Miłości do Gliny. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu, oprócz osób należących do stowarzyszenia Via Sudetica i zespołu redakcyjnego. Jury (członkowie Via Sudetica i jedna osoba z redakcji naszego portalu; nazwiska zostaną podane w późniejszym terminie) wyłoni 30 najciekawszych fotografii. Natomiast do 10 października to właśnie Wy, Drodzy Czytelnicy, będziecie mogli spośród 30 wybranych prac wyłonić 3 najlepsze, Waszym zdaniem, zdjęcia z Gliniady.

Zdjęcia można od dzisiaj umieszczać w specjalnie utworzonej galerii "Konkurs Gliniada 2007". Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy we wspomnianej galerii utworzyć autorską podgalerię (oznaczoną imieniem i nazwiskiem bądź pseudonimem) i umieścić w niej maksymalnie 5 zdjęć. Autorzy najciekawszych, zdaniem kapituły konkursu, prac zostaną poproszeni o przesłanie nam drogą mailową wyróżnionych zdjęć w wyższej rozdzielczości (najlepiej 4 megapiksele, 2272 x 1704).

Nagrodzone prace zostaną wydrukowane i zaprezentowane na kilku wystawach. Pierwszy wernisaż zdjęć z Gliniady odbędzie się w połowie października w Piwnicy Paryskiej. Ponadto na autorów trzech najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

UWAGA! Osoby, które umieściły już fotografie z Gliniady w galerii naszego portalu (a chciałyby także wziąć udział w konkursie), proszone są o zamieszczenie tych zdjęć w galerii konkursowej.

(informacja Via Sudetica/GA)