BKS Bobrzanie przegrał w Oławie 1:3

Chrystian Serkies
istotne.pl 0 mecz, mks oława, bks bolesławiec

We środę IV-ligowy BKS Bobrzanie Bolesławiec rozgrywał wyjazdowe spotkanie w Oławie. Niestety, mecz zakończył się porażką naszej drużyny 1:3. Od początku spotkania przewagę mieli gospodarze. W 43 minucie oławianie zdobyli pierwszego gola. Piłkę, po zagraniu z rzutu wolnego, wykorzystał Dawid Lipiński i ładnym strzałem głową pokonał naszego bramkarza. Po zmianie stron BKS wyrównał. Podania Krzysztofa Szymańskiego nie zmarnował Chrystian Serkies. Nasz napastnik przelobował bramkarza gospodarzy.

W 55 minucie gospodarze ponownie objęli prowadzenie. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Dawid Lipiński. Wynik spotkania ustalił w 73 minucie Marek Siwiński. Piłkarz z Oławy zdobył gola głową, po rzucie rożnym. Mimo porażki nasz zespół pozostał na 2 miejscu w tabeli IV ligi. Bolesławianie rozpoczęli mecz w składzie: Marek Przykłota, Grzegorz Nowak, Paweł Demczar, Błażej Rajchel, Józef Pietrzak, Tomasz Jasiński, Marek Kumoś, Mateusz Janczyszyn, Łukasz Rudyk, Paweł Rissmann, Chrystian Serkies. Żółtymi kartkami zostali ukarani: Błażej Rajchel i Chrystian Serkies.