Druga drużyna BKS zremisowała z Piastem Bolków 1:1

Tymczasowe logo klubu BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 mecz, piast, bolków, bks bolesławiec

W środę na stadionie przy ul. Spółdzielczej druga drużyna BKS podejmowała Piasta Bolków. Mecz nie był porywającym widowiskiem. Gra toczyła się głównie w części środkowej boiska. Strzałów w światło bramki było niewiele. W 25 minucie po składnej akcji i szybkiej wymianie piłki gola zdobył Robert Solecki. 10 minut później goście wyrównali. Bramka padła po akcji lewą stroną boiska i dośrodkowaniu w pole karne. Tomasza Rodziewicza pokonał strzałem głową Grzegorz Korendał.

Piłkarze na murawiePiłkarze na murawiefot. Marcin Zabawa

W drugiej połowie bolesławianie przyspieszyli grę. Niewiele jednak z tego wynikało. Akcje kończyły się w okolicach 20 metrów od bramki gości. Kilka razy piłkarze BKS zdołali się przedrzeć w pole karne, ale nie potrafili oddać skutecznego strzału. W 75 minucie dobrej okazji nie wykorzystał Robert Nitarski. Piłka po jego uderzeniu poszybowała nad poprzeczką bramki. W 81 minucie Mirosław Markowski stracił piłkę w polu karnym. Nasz zawodnik zamiast podawać próbował ograć kilku rywali. Mecz zakończył się remisem 1:1. BKS Automatyka Bobrzanie Bolesławiec zremisował już trzeci mecz z rzędu. Nasza drużyna zajmuje 11 miejsce w tabeli ligi okręgowej.

BKS Automatyka Bobrzanie Bolesławiec wystąpił w składzie: Tomasz Rodziewicz, Tomasz Łojewski, Adrian Markowski, Sebastian Dymek, Marcin Kozioł, Robert Nitarski, Marek Zarazińśki (Radosław Szajwaj), Robert Solecki (Zbigniew Szurgot), Mirosław Markowski (Krzysztof Kozioł), Sławomir Szewc (Adrian Kulesza), Sebastian Jaśkiewicz. Żółtymi kartkami zostali ukarani: Mirosław Markowski i Robert Sołecki.