Agnieszka Musiał wystąpi z The Black Eyed Peas

Agnieszka Musiał wystąpi z The Black Eyed Peas
fot. Paweł Wiśniewski Wokalistka grupy Beliv zwyciężyła w konkursie "Skomponuj sobie występ z The Black Eyed Peas i zostań gwiazdą Pepsi". Agnieszka wystąpi ze słynnym amerykańskim zespołem już dziś.
istotne.pl konkurs, warsztaty, koncert, beliv

Konkurs "Skomponuj sobie występ z The Black Eyed Peas i zostań gwiazdą Pepsi" ruszył na początku czerwca. Agnieszka Musiał, na co dzień wokalistka bolesławiecko-dursztyńskiej grupy Beliv, wystartowała w kategorii śpiew. Bolesławianka nagrała autorską wersję utworu "More", który amerykański zespół The Black Eyed Peas stworzył specjalnie z myślą o tym konkursie.

Do półfinału przeszło 10 osób z każdej kategorii. Wykonawcy wyłaniani byli dzięki głosom internautów. Następnie z każdej dziesiątki jury (w składzie: Kasia NOVIKA Nowicka, Kinga Kiełczyńska, Magdalena Różczka, Jacek Badurek, Dariusz Błaszczyk i Daniel Haaksman) wybrało 2 finalistów.

Agnieszka MusiałAgnieszka Musiałfot. Paweł Wiśniewski

Wyróżnieni wykonawcy wzięli udział w warsztatach, które odbywały się w Warszawie. Pod okiem profesjonalistów finaliści szlifowali swoje umiejętności. Ostatniego dnia zajęć wyłoniono zwycięzców konkursu. Agnieszka Musiał wygrała w kategorii śpiew. Nagrodą w tym, niesamowicie nagłośnionym w mediach, wydarzeniu jest występ na jednej scenie z The Black Eyed Peas! Bolesławianka zaśpiewa z Amerykanami już dziś. Wspólnie wykonają właśnie piosenkę "More". Redakcja portalu Bolesławiec.org trzyma kciuki za występ Agnieszki.

(informacja Przemysław Szajwaj/GA)

Zobacz także

Oficjalna strona The Black Eyed Peas