Zakończyła się policyjna akcja Znicz

Wrak auta w rowie
fot. S. Łasocha Od 28 października do 1 listopada trwała policyjna akcja Znicz. W ciągu pięciu dni na dolnośląskich drogach doszło do 45 wypadków. Zginęło w nich 6 osób a 60 zostało rannych.
istotne.pl 0 kierowca, policja, wypadek

Reklama

W czasie długiego weekendu na drogach Bolesławca i okolic było stosunkowo spokojnie. W przedświąteczny poniedziałek policja zanotowała kradzież portfela z pieniędzmi z samochodu zaparkowanego przy ulicy Gdańskiej. Właściciel samochodu Ford Curier stracił około 2,5 tys. zł.

Tego samego dnia na ulicy II Armii Wojska Polskiego doszło do kolizji. Kierowca BMW zajechał drogę kierowcy Jeepa. Ten uderzył swoim autem w BMW, które z kolei obróciło się o 180 stopni i uderzyło w Forda Sierrę. Jak się okazało w szpitalu, kierowca BMW był pijany. Miał w organizmie 3,4 promila alkoholu. Przez godzinę na miejscu wypadku nie było policji. Rozbitych aut pilnowali i kierowali ruchem strażacy.

Brak opisuBrak opisufot. S. Łasocha

1 listopada przy ulicy Gdańskiej ktoś próbował ukraść innego Jeppa. Właściciel nie stracił pojazdu, ale niedoszły złodziej zdołał go uszkodzić. Naprawa będzie kosztować 2 tys. zł.

Reklama