Tenisiści TOP Bolesławiec zdobyli 2 medale w Świebodzicach

Paletka i piłeczka do gry w ping-ponga
fot. sxc.hu W Mistrzostwach Świebodzic w tenisie stołowych udanie zaprezentowali się bolesławianie. W kategorii kadetów zwyciężył Jakub Kozieł, w kategorii juniorów trzecie miejsce zajął Kamil Kasperczyk.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis stołowy, świebodzice, kasperczyk, kozieł

W miniony czwartek odbyły się Mistrzostwa Świebodzic w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało 60 zawodników z całego Dolnego Śląska. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy klubu TOP Bolesławiec, którzy po kilkugodzinnej walce zdobyli dwa medale. W kategorii kadetów zwyciężył Jakub Kozieł. Bolesławianin pokonał wszystkich swoich przeciwników i wywalczył złoty medal. Kamil Kasperczyk, w kategorii juniorów, zajął trzecie miejsce. W kategorii seniorów starszych Zbigniew Kurasz uplasował się na szóstej pozycji.

Już za kilka dni 7 zawodników TOP Bolesławiec będzie uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych tenisie stołowym. Odbędą się one w Radomiu, w dniach 11-13 maja.

(informacja R. Tomczyk/TOP Bolesławiec/MZ)