BKS zremisował z Motobi Kąty Wrocławskie 1:1

Znaczek BKS
istotne.pl 0 mecz, motobi, bystrzyca, kąty, wrocławskie, bks bolesławiec

W sobotę BKS Bolesławiec rozegrał wyjazdowe spotkanie w Kątach Wrocławskich. Nasi piłkarze sprawili kibicom miłą niespodziankę, remisując z wiceliderem ligi 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 31 minucie Łukasz Rudyk. BKS utrzymywał jednobramkowe prowadzenie aż do 92 minuty spotkania. Bramkę wyrównującą dla Motobi zdobył Arkadiusz Półchłopek. Drużyna BKS zajmuje 9 miejsce w tabeli IV ligi.

BKS wystąpił w składzie: Przykłota (bramkarz), Demczar, Nitarski, Pietrzak, Rudyk (od 85 minuty Szymański), Szaja, Jasiński (od 66 minuty Krzywonos), Potyszka, Hebda (od 57 minuty Banaszek).