Zaprojektuj „Pocztówkę z Bolesławca”

Wieża bolesławieckiego ratusza
fot. B.org Bolesławiecki Ośrodek Kultury ogłosił konkurs na pocztówkę, która będzie promowała nasze miasto. W konkursie wziąć udział mogą dzieci i młodzież z powiatu bolesławieckiego.
istotne.pl 0 konkurs, wystawa, urząd, pocztówka, bok - mcc

Reklama

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 21 lat. Każdy twórca może nadesłać dwie prace. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej, a zatem w rachubę wchodzą również techniki łączone. Ograniczenia są dwa – pocztówki muszą mieć format 15 x 21 cm, a ich forma musi pozwalać na to, by można je było wyeksponować w ramach za szkłem. Każda z prac, oczywiście, powinna również promować walory naszego miasta.

Pocztówki można nadsyłać na adres BOK-u do 5 października 2007 r. Wszystkie prace komisja oceniać będzie w czterech kategoriach wiekowych (dzieci od 4 do 7 lat i od 8 do 12 lat; młodzież od 13 do 16 lat oraz od 17 do 21 lat). Najlepsze dzieła zostaną wydrukowane jako prawdziwe kartki pocztowe. Konkurs ma zostać rozstrzygnięty do końca października bieżącego roku. Na przełom grudnia 2007 r. i stycznia 2008 r. organizatorzy zapowiadają pokonkursową wystawę nagrodzonych prac. Patronat nad konkursem sprawuje Urząd Miasta w Bolesławcu.

(informacja BOK/GA)

Zobacz także

Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Reklama