Bolesławianie źle oceniają grę piłkarzy BKS

Bolesławianie źle oceniają grę piłkarzy BKS
fot. www Zdecydowana większość osób głosujących w sondzie wskazała, że powodem niskiej frekwencji na meczach BKS Bolesławiec jest słaba gra piłkarzy.
istotne.pl mecz, frekwencja, sonda, bks bolesławiec

Serwis Boleslawiec.org przeprowadził 9-dniową sondę na temat niskiej frekwencji kibiców na meczach seniorów BKS Bolesławiec. W sondzie zagłosowano 213 razy.66% głosujących wskazało, że powodem niskiej frekwencji kibiców jest słaba gra naszych piłkarzy. 13% wybrało odpowiedź, że bolesławian nie interesuje piłka nożna. Dla 12% bilety na mecze są zbyt drogie, natomiast  8% głosujących winą za niską frekwencję kibiców obarcza brak dopingu ze strony klubu kibica i związanych z nim opraw meczowych. Tylko dla 1% problemem w przychodzeniu na stadion jest niesprzyjająca pogoda.

Problem "pustych trybun" w czasie meczów BKS jest zauważalny już od dłuższego czasu. Na ostatnim meczu (ze Spartą Ziębice) było maksymalnie 100 osób. W odróżnieniu od Bolesławca w mniejszym Nowogrodźcu na mecze przychodzi dużo więcej kibiców, mimo że drużyna gra w niższej lidze. Być może jest to spowodowane tym, że w tamtej miejscowości mecz piłki nożnej jest jednym z niewielu wydarzeń, w których mogą uczestniczyć mieszkańcy.

(informacja MZ)

Dlaczego na mecze BKS przychodzi mało kibiców?
piłkarze słabo grają
65.26 % głosów: 139
bolesławian nie interesuje piłka
13.15 % głosów: 28
bilety na mecz są za drogie
12.21 % głosów: 26
brakuje dopingu kibiców z klubu
8.45 % głosów: 18
pogoda nie sprzyja kibicowaniu
0.94 % głosów: 2