Bolesławianin próbował przemycić narkotyki

Bolesławianin próbował przemycić narkotyki
fot. Karpacki Oddział Straży Granicznej Mieszkaniec Bolesławca został zatrzymany przez straż graniczną w Krakowie. 34-latek próbował przemycić haszysz. W mieszkaniu bolesławianina znaleziono amunicję.
istotne.pl haszysz, przemyt, granica, narkotyki

34-letniego mieszkańca Bolesławca zatrzymali w poniedziałek funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Krakowie. Bolesławianin planował lot do Luton (Wielka Brytania). Jego podróż zakończyła się jednak na lotnisku Kraków – Balice. Funkcjonariusze straży granicznej znaleźli w kołnierzyku koszuli bolesławianina podejrzaną substancję. „Analiza tej substancji wykazała, że był to haszysz w ilości 3,3 grama” mówi major karpackiego oddziału straży granicznej Marek Jarosiński.

fot. Karpacki Oddział Straży Granicznej

34-latek został zatrzymany. Ponadto w jego mieszkaniu w Bolesławcu policja znalazła 33 sztuki amunicji do karabinka sportowego kbks. Mężczyzna nie posiadał na nią zezwolenia. Sprawą narkotyków zajmuje się straż graniczna, sprawę amunicji wyjaśnia policja. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

(informacja M. Jarosiński/MZ)

Zobacz także

Karpacki Oddział Straży Granicznej

Boleslawiec.org nie odpowiada za zawartość łącz zewnętrznych.