Turniej

Logo gazety „Głos Bolesławca”
fot. Głos Bolesławca Wpis archiwalny – Głos Bolesławca.
istotne.pl 3977 bolesławiec

Reklama

Niebywałą gratkę w tym roku szykują działacze Bolesławieckiego Klubu Sportowego sympatykom piłki nożnej. Po ubiegłorocznym meczu wspomnień z sławną drużyną Orłów Kazimierza Górskiego przyszła kolej na następne wydarzenie sportowe. Tym razem planowany jest turniej piłkarski dwudniowy z udziałem drużyn: Górnik Zabrze, Legia Warszawa, FC Luzern (Szwajcaria) i BKS Selection Bolesławiec. Są to drużyny oldboyów. Całe przedsięwzięcie, którego inicjatorem jest Wojciech Zimmermann będzie przeprowadzone pod hasłem "Oldboye dzieciom", z którego dochód ma być przeznaczony na sport młodzieżowy (piłka nożna) oraz częściowo także na bolesławiecki Dom Dziecka. Konto akcji: PKO Oddział Bolesławiec nr 10202137-651-270-1, z dopiskiem "oldboye dzieciom".
Termin turnieju jest planowany na 19-20 lipca 1997r. w Bolesławcu na stadionie przy ul. Spółdzielczej.
Obecnie Klub posiada już wstępne potwierdzenia wszystkich drużyn i trwa poszukiwanie sponsorów pragnących wesprzeć ten szlachetny cel, jakiemu jest poświęcony turniej.
Wojciech Zimmermann, stale mieszkający w Szwajcarii, często odwiedza swoje rodzinne miasto Bolesławiec i chce swoim zaangażowaniem się w przygotowania do przeprowadzenia imprezy pomóc działaczom BKS-u i dzieciom naszego miasta uprawiać najbardziej popularną dyscyplinę sportową- piłkę nożną. Chwała mu za to!!!
Działacze Bolesławieckiego Klubu Sportowego zapraszają wszystkich chętnych, sympatyków Klubu i sportu do współudziału w przygotowaniach i przeprowadzeniu turnieju z udziałem znakomitości polskiej piłki nożnej.

Reklama