Badminton ognisko nowe śródmieście w Bolesławcu

Logo gazety „Głos Bolesławca”
istotne.pl 3977 bolesławiec

Tomasz Bartoszek z Bolesławca zajął II-gie miejsce w II-gim Ogólnopolskim Turnieju w Badmintonie Pracowników ZUS, który odbył się w Bielsku w dniu 23 kwietnia br.
W dniach 1-3.05 br. odbyły się zawody w badmintonie – w ramach Mistrzostw Bolesławca w Badmintonie w Hali Sportowej j.w. oraz na Bulwarze nad Bobrem.
A oto uzyskane wyniki:
w kategorii juniorek młodszych pierwsze miejsce zajęła Natalia Palacz,
w kategorii juniorów młodszych pierwsze miejsce zajął Łukasz Welowicki,
- w kategorii seniorek: 1 miejsce – Anna Gołębiowska, 2 miejsce – Monika Piętka, 3 miejsce -Anna Brzózko.
w grze mieszanej pierwsze miejsce zajęli Monika Piętka – Marek Bojdys,
2 miejsce – Krystyna i Wojciech Szwajkowie, 3 miejsce – Anna Brzózko – Karol Dębski.
Najmłodszymi uczestniczkami zawodów były: Dorotka z Bydgoszczy i Ala z Łazisk (uczennice I i II klasy szkoły podstawowej).
W dniach 10 i 11 maja br. w Bolesławcu odbyły się III Mistrzostwa Polski w Badmintonie dla Pracowników Wojskowych.
Pani Ela Gawron z Bolesławca po raz trzeci zajęła pierwsze miejsce w grze pojedynczej. Pani Ela Gawron wraz ze Stanisławem Kaliwodą zajęli pierwsze miejsce w grze mieszanej.