Ognisko TKKF "Nowe Śródmieście" informuje

Logo gazety „Głos Bolesławca”
istotne.pl 3977 bolesławiec

3 kwietnia w sali gimnastycznej SP Nr 5 odbył się Wiosenny Turniej Badmintona. W grze pojedynczej dziewcząt I miejsce zdobyła Natalia Palacz, a wśród chłopców najlepszym okazał się Jacek Jaworski. W grze mieszanej zwyciężyli Natalia Palacz i Jacek Jaworski przed Małgorzatą Kloc i Łukaszem Wołowickim. Trzecie miejsce przypadło parze Ewelina Kloc i Maciek Uziembło.
13 kwietnia w hali sportowej WP odbył się Pierwszy Indywidualny Turniej o Mistrzostwo Bolesławca w Badmintonie. Oto wyniki: I m. w grze pojedynczej juniorek młodszych uzyskała Natalia palacz, przed Małgorzatą Kloc, Eweliną Kloc i Paulina Palacz.
I m w grze pojedynczej chłopców zdobył Jacek Jaworski przed Łukaszem Wołowickim, Maciejem Uziembło, Mariuszem Sobczakiem, Arkadiuszem Wozniewskim, Marcinem Wołowickim i Łukaszem Kaczorowskim.
W grze pojedynczej dziewcząt w kategorii młodzików I m. zajęła Paulina Palacz (SP Nr , klasa IV) przed Dorotą Kaczorowską (SP Nr 2, klasa 111) i Aleksandrą Lech (SP Nr 5, klasa I).
Planowane imprezy TKKF w maju:
W dniach 10 – 12 w hali sportowej WP odbędą się Trzecie Mistrzostwa w Badmintonie Pracowników Wojskowych w kategoriach: gra pojedyncza kobiet i mężczyzn, gra podwójna kobiet i mężczyzn, gra mieszana.
25 maja również w hali sportowej WP (pocz. godzina 11.00) odbędzie się Turniej Indywidualny w Badmintonie dla szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i dla seniorów.
26 maja godz. 11.00 na boisku asfaltowym przy ul. Rajskiej, nad Bobrem odbędzie się Turniej Badmintona w grach podwójnych.
29 maja o godz. 15,00 w sali gimnastycznej SP Nr 5 odbędzie się Turniej Badmintona w grze mieszanej dla szkół podstawowych.
Redakcja "Głosu Bolesławca" z przyjemnością informuje, że 30 marca na spotkaniu działaczy TKKF w Cieplicach szef TKKF "Nowe Śródmieście" w Bolesławcu Józef Popek otrzymał z rąk przedstawiciela Zarządu Głównego TKKF Medal za zasługi w upowszechnianiu rekreacji.