Karatecy TOP Bolesławiec z 14 medalami

istotne.pl 183 top bolesławiec, karate

Bolesławieccy karatecy z klubu TOP zakończyli sezon startem w Lidze Powiatowej w Marcinkowicach k. Oławy. Nasze miasto reprezentowało 13 zawodników: Dominika Grzyb, Mateusz Ginter, Michał Ginter, Artur Stachów, Jakub Skóra, Filip Matusiewicz, Igor Markiewicz, Jakub Matczak, Radek Burdzy, Michał Bieliński, Maciek Graczyk, Franek Kozioł i Arek Giela. Fighterzy z Bolesławca brali udział w konkurencjach technicznych (kihon i kata) oraz walkach (fantom i kumite).

Podopieczni trenera Roberta Bielińskiego wywalczyli 14 medali! Multimedalistą naszej drużyny został Jakub Skóra; w każdej konkurencji, w której startował, zdobył medal: I miejsce w kumite (w kategorii -35 kg), III miejsce w konkurencji fantom i III w konkurencji kihon. Medale zdobyli również: