BKS przegrał w Radzimowie 3:5

istotne.pl 4 bks bolesławiec

W drugiej kolejce jeleniogórskiej okręgówki BKS przegrał w Radzimowie z tamtejszym Cosmosem 3:5 (1:4). Gospodarze wyszli na prowadzenie po kwadransie gry. 4 minuty później było już 2:0. W 24 minucie gospodarze zdobyli trzecią bramką. Na domiar złego, od 25 minuty BKS grał w 10, po czerwonej kartce Sławka Dula. W 42 minucie spotkania goście zmniejszyli straty. Gola dla BKS zdobył Marek Majka. Jednak przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie na 4:1.

Po zmianie stron padły jeszcze 3 bramki. W 70 minucie Cosmos prowadził już 5:2. Ambitnie grający BKS zdołał jeszcze zmniejszyć prowadzenie gospodarzy za sprawą dwóch trafień Adriana Kuleszy (82 i 90 minuta). Cosmos Radzimów – BKS Bolesławiec 5:3 (4:1).

Bramki: Winiarski (16′), Łamasz (21′), Romańczuk (24′, 70′), Szuchalski (45) – Majka (42′), Kulesza (82′, 90′)

BKS: Kizyma (żk) – Laskowski, Dul (25′ czk), Zielonka (25′ Kulesza), Janicki (żk) (75′ Dobiech), Gasiak, Smolarek (57′ K. Dmuchowski), M. Dmuchowski (45′ Szaja (żk)), Biały, Majka, Graczyk (żk) (71′ Pirożek)

Następny swój mecz bolesławianie rozegrają w sobotę, 26 sierpnia. Na stadion przy ulicy Spółdzielczej zawita GKS Warta Bolesławiecka. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 17:00.