Siatkarze TOP przegrali pierwszą rundę play off

Siatkarze TOP przegrali pierwszą rundę play off
fot. B.org Topnieją szanse na utrzymanie się bolesławieckich siatkarzy w II lidze. W sobotę przed własną publicznością bolesławianie przegrali trzeci mecz z drużyną Chrobry Głogów. Podobnie jak dwa wcześniejsze, również i ten TOP przegrał 0:3.
istotne.pl 0 top bolesławiec, siatkówka

Reklama

W sobotni wieczór siatkarze TOP Bolesławiec zagrali bardzo słabo. Mecz trwał niewiele ponad godzinę. Tyle wystarczyło głogowianom, aby pokonać bolesławian. Mimo przegranej, w drużynie TOP dobre spotkanie rozegrał Mateusz Zajdel, który wyróżniał się skutecznym serwisem i atakiem.

W poszczególnych setach TOP przegrał 19:25, 20:25 i 17:25. Bolesławianie popełniali dużo błędów. Straty punktów następowały w wyniku braku asekuracji w środku pola, złego odbioru piłki i błędów w serwowaniu. Goście z Głogowa skrupulatnie to wykorzystywali i bez większych problemów wygrali to spotkanie.

Sobotni mecz był trzecim rozgrywanym w ramach pierwszej rundy play off. Niestety dwa wcześniejsze, rozgrywane w Głogowie, nasz zespół również przegrał do zera. To oznacza, że bolesławianie w następnej rundzie będą walczyć o 7 miejsce w tabeli. Kolejny mecz w Bolesławcu zostanie rozegrany 19 marca.

Reklama