Lekkoatletki z „jedynki” brązowymi medalistkami

istotne.pl 183 lekkoatletyka, edukacja, g1 bolesławiec

We wtorek 6 czerwca we Wrocławiu odbył się finał wojewódzki mistrzostw gimnazjów w lekkiej atletyce. Reprezentacja dziewcząt z GS 1 wywalczyła w klasyfikacji zespołowej trzecie miejsce, pokonując wiele teamów z gimnazjów sportowych.

Lekkoatletki z „jedynki” wystąpiły w składzie: Anna Rudek, Eryka Janiec, Weronika Godek, Małgorzata Olszowa, Julia Skuła, Natalia Deberny, Natalia Mierzwa, Natalia Niezgoda, Magdalena Polańska, Patrycja Falbogowska, Martyna Gasiak. Indywidualnie złoty medal zdobyła Anna Rudek w biegu na 80 m przez płotki, srebrny – Eryka Janiec w skoku w dal, a brązowy – sztafeta 4 x 100 m w składzie: Julia Skuła, Anna Rudek, Eryka Janiec, Małgorzata Olszowa.

Trenerem i opiekunem zespołu jest Ryszard Kazimierz Posacki.

Lekkoatletki z „jedynki” brązowymi medalistkamiLekkoatletki z „jedynki” brązowymi medalistkamifot. G1 Bolesławiec