Pracownicy urzędu skarbowego pomogą wypełnić PIT i wysłać e-deklarację za darmo

Pit
fot. whitepress.pl W piątek i sobotę (24 i 25 marca) w Nowym Rynku będzie można przy okazji zakupów wysłać zeznanie podatkowe za 2016 rok.
istotne.pl 86 nowy rynek, miasto jelenia góra

Reklama

W weekend (12:00-20:00) pracownicy urzędu skarbowego będą pomagać klientom Nowego Rynku w wypełnianiu zeznań podatkowych. W galerii handlowej będzie można również wprowadzić PIT-y do systemu e-deklaracje i wysłać bezpośrednio do urzędu skarbowego. Stanowisko Szybkiego PIT-u będzie zlokalizowane na poziomie +1, obok sklepu Quiosque.

Akcja jest współorganizowana z Urzędem Skarbowym w Jeleniej Górze. Żeby skorzystać z pomocy urzędników wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11 lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2016 roku. W przypadku korzystania z ulg podatkowych, należy przynieść potwierdzenia wydatków, które chcemy odliczyć. Ważne, żeby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie, informacja te będzie potrzebna do identyfikacji danych w systemie e-deklaracje.

– Szybki PIT to świetna okazja, by uzyskać kompetentną pomoc przy wypełnianiu e-deklaracji oraz przesłać zeznanie podatkowe za pośrednictwem platformy internetowej. To nie tylko szybkie, proste i bezpieczne, ale również tanie rozwiązanie, ponieważ oszczędzamy pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na druk formularza czy znaczek pocztowy – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Reklama