materiał promocyjny

Pożyczki dla zadłużonych – gdzie ich szukać i jakie są ich warunki?

pieniadze
fot. Krzysztof Gwizdała Życie układa się różnie, nierzadko zdarza się, że potrzebujemy dodatkowej gotówki na niespodziewane wydatki, na raty, na zakup niezbędnego sprzętu, na auto lub sfinansowanie swoich planów. Jeśli jednak wcześniej mieliśmy niekorzystną historię kredytową, zalegaliśmy z jakimiś wpłatami, to bank może nam odmówić udzielenia kredytu.
istotne.pl 1 pieniądze, miasto lubin

Reklama

Okazuje się, że bez zdolności kredytowej nie możemy liczyć na żadną ofertę ze strony banków. Jednakże nie pozostajemy zostawieni sami sobie, a nasze marzenia i plany mają szansę się ziścić.

Wystarczy sprawdzić opinie w sieci, żeby dowiedzieć się, że istnieją pożyczki bez bik, czyli takie, które można wziąć nawet wtedy, kiedy w Biurze Informacji Kredytowej widniejemy jako osoby, które mają niekorzystną historię lub teoretycznie nie mają możliwości spłacać zobowiązań.

Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają umowy o pracę lub otrzymują wynagrodzenie nieregularnie.

Prosty sposób na dodatkowe środki

Pożyczka bez bik to prosty sposób na pozyskanie dodatkowych środków. Zdecydowanym plusem takiej formy jest to, że można je zaciągnąć online, nie trzeba odwiedzać siedziby banku lub innej instytucji, żeby pokazywać dokumenty, udowadniać źródła przychodów itd. wszelkie formalności załatwimy przez internet, szybko i sprawnie.

Pożyczki bez biku są przyznawane już osobom od 18 lat. Ważne dla użytkowników jest to, że kwoty, jakie mogą pożyczyć, są bardzo wysokie, a nie tak jak w przypadku innych chwilówek. Według ofert z 2017 roku u niektórych firm można pożyczyć do 50000 zł na 60 dni.

Wiele osób zna taką sytuację, kiedy potrzebuje dużej ilości pieniędzy w krótkim czasie. Firmy pożyczkowe często ratują z takiej sytuacji. Nie musimy czekać na pomoc rodziny, znajomych, przyjaciół, czy decyzję banku, która zazwyczaj trwa bardzo długo i nie zawsze kończy się sukcesem.

Szybkie pożyczki

Jeśli potrzebujesz pieniędzy w 24 godziny, to właśnie tak szybko je dostaniesz, a nie za rok lub dwa, ponieważ nikt nie ma ochoty, a czasami możliwości, by czekać tak długo. Kiedy potrzebujesz większej kwoty, najczęściej pragniesz mieć ją od razu na koncie. Często taka pożyczka jest bez bik darmowa i nawet kiedy klient nie ma zdolności kredytowej, pożyczka zostanie mu przyznana. Wystarczy, że ma stałe dochody lub jakieś inne wartościowe mienie. Przykładem tego typu pożyczki jest ta oferowana na stronie ekassa.pl, jest ona transparentna, a co najważniejsze godna zaufania. Warto bliżej zapoznać się z ofertą firmy.

Pożyczkę można otrzymać pod zastaw mieszkania, samochodu, a nawet innych kosztowności. Firmy pożyczkowe same określą, jak cenne są rzeczy klienta. Niektóre firmy sprawdzają tożsamość osoby, którym udzielają pożyczek, jednak są i takie, które wypłacają pieniądze bez przelewania grosza na ich konto, czyli nie wymagają tego typu weryfikacji.

Sytuacje podbramkowe

Firmy znają dane statystyczne, które jasno wskazują, że ponad półtora miliona polaków jest zadłużona, dlatego oferują pożyczki bez bik dla zadłużonych. Niepewność rynku pracy i niskie zarobki sprawiają często, że ciężko poradzić sobie ze wszystkimi zobowiązaniami. Z jednej strony spłata innych zobowiązań, raty, inne kredyty, a z drugiej niespodziewane wydatki, których przecież w życiu nie brakuje.

Nawet jeśli krd erif jest niekorzystny, wiele firm pożyczkowych nie odwraca się od ludzi, wiedzą bowiem, że zazwyczaj z trudnej sytuacji się wychodzi, kiedy tylko ktoś nam to zadanie ułatwi. Nawet jeśli grozi komuś krd z komornikiem, to istnieje grono firm udzielających takim osobom pożyczek. Po prostu wyciągają rękę do ludzi potrzebujących, którym wcześniej odmówiły banki i inne instytucje, po to, aby mogły zrealizować swoje postanowienia.

Reklama