materiał promocyjny

Urządzamy pokój małego sportowca!

Fototapeta
fot. fototap.pl Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko mieszkało w pokoju idealnym. Nie tylko umeblowanym i ozdobionym bardzo stylowo, ale także i praktycznie, a ponadto w takim, które dawałoby mu maksymalne poczucie bezpieczeństwa oraz mnóstwo radości każdego dnia.
istotne.pl 1 dziecko, fototapeta, mieszkania, miasto lubin

Reklama

W przypadku, kiedy w naszym domu lub mieszkaniu mieszka mały sportowiec, powinniśmy w pełni wziąć ów fakt pod uwagę, kiedy będziemy wybierać odpowiednie do jego czterech ścian ozdoby. Na co warto postawić?

Pokój małego sportowca – niech będzie idealny!

W przypadku pokoju dziecka uwielbiającego sport możemy rzecz jasna zastosować odpowiednie umeblowanie – bo i są dziś w sprzedaży na przykład łóżka dla fanów piłki nożnej czy koszykówki oraz innych dyscyplin. Ale wcale nie jest to jedyny trop, można bowiem jak najbardziej zastosować takie dekoracje ścienne, które będą korespondowały z zainteresowaniami małego mieszkańca. Gwarantujemy, że będzie on w stu procentach zachwycony, kiedy na ścianie w jego czterech kątach pojawią się typowo sportowe obrazy, tapety czy tez fototapety. Nie bez powodu mówi się bowiem, że to właśnie ozdoby związane z naszym hobby i zainteresowaniami okazują się być tymi, na które najbardziej lubimy patrzeć i którymi chcemy się otaczać.

Fototapeta w pokojuFototapeta w pokojufot. fototap.pl

Nie tylko walory estetyczne mają tu znaczenie!

Oczywiście kiedy kupujemy naścienną ozdobę, najistotniejszą kwestią jest dla nas to, jak wygląda – wszak ma dekorować przestrzeń wokół nas. Nie mniej ważne są jednak również kwestie natury praktycznej – na przykład to, czy dany egzemplarz długo będzie się utrzymywał na powierzchni ściany, czy jego kolory nie stracą intensywności, czy jest dostatecznie trwały, solidnie wykonany i wytrzymały. Na szczęście dziś projektanci w pełni starają się o to, by każdorazowo zaproponować kupującym najlepsze rozwiązania, w pełni bezpieczne dla zdrowia.

A może fototapeta 3d?

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również użycie fototapety 3d. Dlaczego? Jest to bowiem ozdoba naścienna do zadań specjalnych, taka, dzięki której nawet bardzo małe pomieszczenie optycznie jawiło nam się będzie jako wnętrze sporych rozmiarów. Wiadomo zaś nie od dziś, że dziecięce pokoiki nieczęsto są obszerne i rozległe, dlatego jak najbardziej warto zastosować takie właśnie rozwiązanie. Iluzja optyczna, z jaką mamy w tym przypadku do czynienia, występuje też coraz częściej w przypadku nowoczesnych obrazów. Właśnie dzięki tego typu rozwiązaniom pokoje dziecięce małych sportowców są pełne uśmiechów i radości!

Reklama