BKS przegrał z Promieniem w drugim sparingu

BKS przegrywa z Promieniem 2:5 w drugim sparingu
istotne.pl 4 sparing, promień żary, bks bolesławiec

W drugim meczu sparingowym BKS przegrał w sobotę (17 lutego) w Żarach z tamtejszym Promieniem 2:5 (2:0). Gole dla naszej drużyny zdobyli: Marek Majka (11 minuta) i Łukasz Graczyk (32 minuta). Przy pierwszym golu asystował Kacper Jeziorny. Natomiast przy drugiej bramce solidny udział miał Adrian Biały, który skutecznie powalczył o straconą piłkę i zainicjował akcję zakończoną golem. Dla Promienia bramki strzelali: Jakub Nowak (2), Oleg Frankovytch, Barłomiej GronkowskiMichał Krukowski.

BKS rozpoczął mecz w składzie: Kizyma, Janicki, Zapiór, Dul, Rudkowski, Graczyk, Jeziorny, Szaja, Biały, Kulesza, Majka.

W meczu zagrali także: Zielonka, M. Dmuchowski, Markowski.

Za tydzień BKS zmierzy się w Zgorzelcu z Sudetami Giebułtów.

Zobacz jeszcze więcej zdjęć z meczu na profilu istotne.pl na Facebooku.

BKS przegrał z Promieniem w drugim sparinguBKS przegrał z Promieniem w drugim sparingufot. MZ