Victoria wygrała w Bolesławcu

istotne.pl 4 bks bolesławiec, victoria ruszów

W sobotę (9 września), na stadionie przy ulicy Spółdzielczej, BKS podejmował lidera tabeli – Victorię Ruszów. Od pierwszej minuty było dużo walki w środku pola. Strzałów było niewiele. Wynik 0:0 utrzymał się do przerwy, choć bliżej zdobycia bramki byli gospodarze i to oni dłużej utrzymywali się przy piłce. Najpierw dobrej sytuacji nie wykorzystał Łukasz Graczyk, który mając tylko bramkarza przed sobą, uderzył nad poprzeczką. Drugą okazję miał Krystian Smolarek. Piłkarz otrzymał piłkę w polu karnym, ale też nie trafił w światło bramki.

Victoria wygrała w BolesławcuVictoria wygrała w Bolesławcufot. MZ

Po zmianie stron obraz gry był podobny. BKS był częściej przy piłce, ale wszystkie akcje kończyły się na polu karnym dobrze broniących się gości. Brakowało skutecznego strzału. Z ciekawszych sytuacji BKS-u można wymienić rzut rożny, w wykonaniu Łukasza Graczyka. Napastnik uderzył bezpośrednio na bramkę, ale golkiper Victorii zdołał wypiąstkować piłkę na rzut rożny. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 60 minucie. Wówczas z ostrego kąta uderzył Jhonatan Borges i piłka zatrzepotała w sieci. W 80 minucie goście postawili kropkę nad i. Gola na 2:0 zdobył, po dobitce, Bartosz Kopania. Victoria pokonała BKS 2:0 (0:0). A już za tydzień bolesławianie podejmą przy Spółdzielczej TS Parzyce.

Zagłosuj w rankingu na najlepszego piłkarza BKS.