BKS kolejny raz wygrywa. Tym razem z Woskarem

Kolejne zwycięstwo BKS-u. Tym razem z Woskarem
istotne.pl 4 woskar szklarska poręba, bks bolesławiec

W meczu 11 kolejki jeleniogórskiej okręgówki BKS pokonał w Wojcieszycach Woskara Szklarska Poręba 5:2. Do przerwy bolesławianie przegrywali 1:2, ale w drugiej połowie pokazali charakter i trafili do siatki gospodarzy jeszcze 4 razy.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy już w 15 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą gola Juliana Rudnickiego. W 19 minucie BKS doprowadził do wyrównania po golu Adriana Białego, który, wykorzystując asystę Adriana Kuleszy, przelobował bramkarza gospodarzy. W 41 minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Julian Rudnicki.

Po zmianie stron bramki strzelał już tylko BKS. Już w 50 minucie na 2:2 wyrównał Adrian Kulesza. Natomiast w 64 minucie było 3:2 dla BKS. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Graczyk. Tego gola możecie obejrzeć w krótkim materiale wideo w tej informacji. W 87 minucie bolesławianie prowadzili już 4:2. Drugiego gola w meczu zdobył Adrian Biały i ponownie asystę zaliczył Adrian Kulesza. W 90 minucie wynik meczu ustalił Adrian Kulesza, który wykorzystał asystę Patryka Pirożka. Warto podkreślić, że chwilę wcześniej Patryk pojawił się na boisku, wywalczył piłkę przy linii bocznej boiska i dokładnie zagrał do popularnego Kaczora. BKS Bolesławiec – Woskar Szklarska Poręba 5:2 (1:2). W najbliższej kolejce bolesławianie podejmą przy Spółdzielczej Gryfa Gryfów Śląski.

Zobacz jeszcze więcej zdjęć z meczu na profilu Facebookowym Istotne.pl

Zagłosuj w rankingu na najlepszego piłkarza BKS.

Do Wojcieszyc bolesławianie pojechali busem PKS Bolesławiec, z którym klub nawiązał współpracę. Bus marki Mercedes "PKS wspiera BKS" oklejony jest barwami i symbolami klubu ze Spółdzielczej. Będzie służył nie tylko seniorom, ale też juniorom, którzy swoje mecze rozgrywają w lidze dolnośląskiej.