materiał promocyjny

Oferta pracy – Kierownik Pralni w Bolesławcu

Logo Centrum Pralnicze Aquana
fot. Aquana Oferujemy stabilne warunki i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy.
istotne.pl 4 praca, oferta pracy

Pralnia Aquana, w związku ciągłym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Pralni. Miejsce pracy – Bolesławiec.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Odpowiedzialność za nadzór oraz utrzymanie wysokiej jakości usług pralniczych
  • Współpraca z klientami w zakresie świadczonych usług
  • Koordynowanie i optymalizacja procesów, rozpatrywanie reklamacji
  • Wdrażanie procedur pracy w pralni oraz kontrola ich przestrzegania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu – minimum rok
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Posiadanie prawa jazdy Kategorii B
  • Umiejętności organizacyjne, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne warunki i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Realne możliwości dalszego rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie:

2000-4000 (kwota brutto)

Kontakt (tylko i wyłącznie na adres email)

CV + list motywujący proszę wysyłać: [email protected]