Wynajmij kserokopiarkę, zamiast kupować

Wynajmij kserokopiarkę, zamiast kupować
fot. kseromaks.pl Właściciele przedsiębiorstw jak również wszyscy pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że na terenie firmy powinno znajdować się chociaż jedno wielofunkcyjne urządzenie biurowe. Co jakiś czas zachodzi konieczność choćby zeskanowania lub skserowania ważnego dokumentu, dlatego dobrze jest mieć bezpośredni dostęp do sprzętu, na którym można tego dokonać.
istotne.pl biuro, wynajem

Budżet firmy nie zawsze pozwala jej właścicielowi na kupno wysokiej klasy urządzenia, dlatego doskonałą alternatywą jest dzierżawa kserokopiarek. Stała stosunkowo niewielka comiesięczna opłata w ogólnym rozliczeniu okazuje się dużo korzystniejsza, aniżeli wydatek na kupno urządzenia.

Dlaczego warto wynajmować?

Do najważniejszych korzyści płynących z dzierżawy kserokopiarki zaliczyć można przede wszystkim stałą wysoką jakość wydruków oraz brak przestojów urządzenia. Wynajmując sprzęt od sprawdzonej firmy zyskujesz pewność, że w razie awarii sprzętu przysługuje Ci naprawa. W ciągu 8 godzin od zgłoszenia problemu pojawi się u Ciebie serwisant, którego zadaniem będzie zdiagnozowanie i naprawa powstałej usterki.

Sporym plusem jest także cena. Szczególnie małe przedsiębiorstwa na początku swojej działalności nie są w stanie wygospodarować środków na kupno nowego urządzenia biurowego. Brak kosztów zakupu kserokopiarki i stałe przewidywalne koszty wynajmu pozwolą Ci swobodnie domknąć roczny budżet i nie robić niepotrzebnych długów.

Warto dodać, że na wynajem trafiają wyłącznie najlepszej jakości urządzenia. Systematyczna wymiana kserokopiarek na nowsze modele odpowiadające aktualnym standardom daje chętnych na wynajem dostęp do dobrego sprzętu, bez konieczności dokonywania za niego pełnej odpłatności.

Konserwacja w ramach wynajmu

To chyba największy atut dzierżawienia sprzętu. Z racji tego, że konserwacją kopiarek zajmują się pracownicy firmy wynajmującej zyskujemy pewność, że naprawa będzie profesjonalna. Co to oznacza dla właściciela firmy? Przede wszystkim to, że nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy na temat budowy kserokopiarek. Wystarczy, że w momencie wystąpienia usterki zgłosi problem firmie od której wynajmuje sprzęt, a jego rozwiązanie zostanie przekazane w ręce specjalistów. Ma to swoje zalety. Osoba wynajmująca nie będzie musiała marnować czasu na skrupulatne czytanie instrukcji urządzenia celem znalezienia rozwiązania problemu, ani wydawać dodatkowych pieniędzy na wynajęcie firmy zajmującej się konserwacją sprzętu.

tekst zlecony