Kabaret Neo-Nówka wkrótce w Bolesławcu

Neonówka plakat
fot. Agencja Artystyczna Joanna Od premierowego programy "Kazik sam w domu dzieli nas kilkanaście dni. Występ odbędzie się 11 czerwca 2017 roku o 20:00 w Bolesławieckim Amfiteatrze, przy ul. Spacerowej 26 w Bolesławcu.
istotne.pl 86 neo-nówka

Reklama

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny, z której dowiemy się: jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny.

W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: Każdy jest Kazikiem swego losu. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania programu: około 120 minut
Cena biletu: 40 zł, 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł i 90 zł VIP
Bilety do nabycia w Biurze Podróży Piramida przy ul.Kaszubskiej 1/1 lub u organizatora pod numerem telefonu: 41 361-80-47 (pn.-pt. 8:00-16:00) oraz na stronie: biletowakasa.pl


Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!

Neonówka plakatNeonówka plakatfot. Agencja Artystyczna Joanna

Reklama